| fly_3722 a întrebat:

Cum asi putea sa am internet pe telefon fara sa platesc euro[mentionez ca sunt pe cosmote]

Răspuns Câştigător
| Derye a răspuns:

Cumpara'ti o cartela Vodafone de 4, 76 EURO (130 jdemii) bagi net ai o luna gratis, si in fiecare luna schimbi cartela. Eu asa fac, acum ma gandesc cum sa'mi umplu memoria si apoi bag cartela mea.
D:

5 răspunsuri:
| ed23tm a răspuns:

Nu ai cum, toate servicile de internet pe telefon mobil sunt contra cost...
nu exista internet gratis pe telefon, nici wi-fi nu este gratis!

| mihaienache a răspuns:

Singura modalitate sa ai net pe telefon si fara costuri este prin wireless!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai poate prin copierea internetului in telefon ...adica unui prieten de-al meu i-a bagat tatal lui in acest fel si ii merge super bine. Vreau si eu sa incerc dar m-am mai uitat si eu pe aici am crezut ca mai sunt si alte metode

| DonPablo a răspuns:

Se poate sa instalezi wi-fi pe telefon?

| marius1234 a răspuns:

Ca sa ai net grati pe telefon ia o cartela Orange apelezi *100diez dai optiuni oferte de date si la testeaza gratuit internetul si ai internet o saptamana sau 2 luni eu asa fac