| costyn98 a întrebat:

Cum bag androud 4.0 pe alcatele ot 991 sau un alt android mai bun FUNDA

3 răspunsuri:
| vioreltt a răspuns:

Nu fa prostia asta!
Tu singur sa nu o faci!
Android 4.0 consuma multi Mb si tinand cont de acel telefon care are progeszortl cam mic si ramul...
O sa iti mearga prost! mai bine lasa-l la versiunea pe care o are!
Succes!

| Alexmy a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=nDi7pJiUPGg
Asa se baga toate versiunile de android
Funda?

| costyn98 explică:

Frate nu schimba cu nimic mi-am bagat si jeffta rom si vesta rom si nu schiba cu nimic androidu. Daca nu aveti vre o idee cum sa fac sa imi mearga aplicatiile mai noi