| Angelo99 a întrebat:

Cum bag muzica in euro truck simulator? Am bagat muzica in fisierul music dar tot nu merge.Va rog ajutati-ma. Dau funda celui care imi spune cum se face si daca merge.

Răspuns Câştigător
| titanicul a răspuns:

Pai trebuie mai intai sa downloadezi format factory si undeva prin stanga e format ogg dai acolo, si pui melodiile. Dupa aceea te duci in my documents/euro truck simulator/music si bagi toate mel (daca nu te descurci ma contactezi la id edyedysmecheru ) happy

4 răspunsuri:
| matryko a răspuns:

Este un dosar unde sunt melodiile. Acolo bagi numele melodiei si pornesti jocul...Asa e la gta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu asta caut si eu

| SöNX a răspuns:

Eu nu stiu unde e fisierul la E.T.S.2

| 4dr14n18 a răspuns:

Dar nu imi deschide muzica