| tobi2 a întrebat:

Cum bag pe stick o factura profarma primita pe mail? Am primit o profarma pe mail, dar cum fac sa o bag pe stick? Doresc ca mai apoi sa ma duc cu stick-ul la un xerox si sa mi-o scoata la imprimanta... Multumesc,
P.S: Mail-ul primit cu profarma mai are si alte chestii pe langa, deci, cum fac sa scot doar profarma fara celalalte chestii?
Multumesc inca odata,

1 răspuns:
| IulianP a răspuns:

Probabil este un PDF; vezi ca ai un buton de Download sub fisierul respectiv(asta daca este pe Yahoo); pur si simplu dai click pe el si o sa te intrebe unde vrei sa-l salvezi.
Il salvezi pe desktop, si dupa il pui pe stick.