| AlexanderChristianFenty a întrebat:

Cum creez un wallpaper? am o poza de 1000x680 aprox. si as dori sa o fac ca si wallpaper in marime de 1600x900 dar fara sa stric calitatea pozei, este posibil?

2 răspunsuri:
| CorontzGurGurul a răspuns:

Salut, nu poti mari o imagine fara sa se strice calitatea. cauta imaginea respectiva pe tineye.com si poate o gasesti intr-un format mai mare. Bafta

| devine a răspuns:

Doar intr-un program de editat poze cred ca poti face asta. In photoshop sigur poti sa dai un resize ceva