| Villy0po a întrebat:

Cum/ cu ce as putea sa filmez cu telefonul ( S2) si imaginea sa fie redata(in timp ce filmez ) pe desktop?

1 răspuns:
| Timberged a răspuns:

Ar trebui sa faci video streaming de pe telefon, adica sa faci telefonul server web de video. Nu cred ca e prea la indemina. Daca exista aplicatii pentru asa ceva, nu cred ca sint free. Trebuie sa ai webserver instalat pe telefon(android), mysql sau un engine de baze de date, php si sa fie facute confuigurarile manual in fisierele in care trebuie umblat - asta daca nu gasesti aplicatie free care sa faca traba asta. Cauta video streming on adroid.