| niku_8633 a întrebat:

Cum culeg ouale de la gaina la barn buddy?

Răspuns Câştigător
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Cand se ridica gaina sau ii dai tu clikuri pe ea sa se dea la o parte iesi mana(manusa aceea) si clik pe ou si se ia
Bafta!

3 răspunsuri:
| annee13 a răspuns:

Dai 3 clikuri pe ea pana se pune in "cuib" si apoi mai dai unul si face oul si il culegi cu manusabig grinfunditsa

| KamyKaze666 a răspuns:

PAi duci gaina pe locul ei de ouat o lasi 4-5 min dai pe aia de cules plante dai click pe gaina se ridica mai astepti 10 secunde cu manusa e cules pi click pe ou si dai click si ai luat oul :::big grin ceva de genu sper sa te ajutehappy

| lala_1328 a răspuns:

Dai click de mai multe ori pe gaina ca sa se traga de acolo si pai dai click pe oua si le culegi