| mihai99999 a întrebat:

Cum de se aud asa de bine melodiile hip-hope la altii? Am incercat si eu si nu prea se aude asa de bine.Un program mai bun de editat vocea pentru melodii daca stie careva?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooooooooooooooooooooooooooooooooo!
sunt o groaza prietene. Cauta si tu Cool Edit, Frutty Loops, Hip Hop eJay sau Virtual DJ, etc
Dar "melodiile alea hip hop la altii" nu sunt facute de adevaratii artisti pe calculator ci sunt inregistrate intr-un studio iar sunetul vocii este amplificat printr-un mixer din acela cu multe butoane in sus si jos. Daca vrei sa faci adevarata muzica hip hop cauta si tu pe net ceva case de discuri gratuite.