| mihaela_4091 a întrebat:

Cum descarc poze de pe telefon pe calculator am un samsung U 600?

4 răspunsuri:
| AnneMarriie a răspuns:

Pai.cu cablu usb
sau prin bluetooth dar trebuie descarcat happy

| LucianGabriel a răspuns:

Ai mai multe posibilitati prin cablu de date si pc suite de la Samsung(asta daca nu recunoaste pc-ul direct telefonul), prin adaptor bluetooth pentru pc sau prin cardul de la telefon(asta daca ai card reader la pc).

| Deapop a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ai cablu de date.
In al doilea rand trebuie sa intri la Meniu->Setari->Setari USB si sa iti setezi telefonul "Stocare masa".
Dupa asta conectezi cablul USB la calculator si la telefon (Atentie poate trebuie instalate. Le instalezi mai intai.)
Intri in "My Computer" unde v-a aparea un fel de "Local disc" sa spun asa.
Intri in el si acolo vei avea Cardul tau de memorie.De aici nu mai ai nevoie decat sa copiezi fisierele dorite in telefon si Gata.
Mult succes!

| Baciu_Mihaela_1997 a răspuns:

Eu am un Vodafone 555 blue cum descarc fotografii