| anaaaaaa24 a întrebat:

Cum descarc poze de pe Samsung B5530 GALAXY CHAT pe calculator?

3 răspunsuri:
| COOLboY a răspuns:

Cu programul Samsung Kies (il descarci gratis de pe www.samsung.com/ro). Conectezi tellul la pc prin cablul USB si dai dublu click pe prgram. De acoco te descurci tu!

| LuisEdward a răspuns:

Prin cablu de date sau bluetooth daca ai la pc

| M29 a răspuns:

Daca telefonul are card poti scoate cardul si apoi conectezi cardul la pc. Ai nevoie insa de un cititor de carduri. Si daca procedezi in acest fel trebuie sa mergi in setarile telefonului si sa apoi sa dai click pe scoate cartela de memorie in siguranta sau ceva asemanator.