| LoveMe a întrebat:

Cum descarc poze de pe telefon ( Samsung GT-S3100 ) daca calculatorul nu recunoaste cablul de descarcat poze? Am mai citit pe aici iar unii ziceau ca prin Bluetooth ( am descarcat BlueSoleil da mi se salveaza in WInRaR. eu cu aia nu ma descurc... nu mi-a aparut nimic acolo doar in winrar si atata straight face ) am mai citit ca imi trebuie descarcat nu stiu ce program Samsung PC studio nu stiu cum. ( l-am descarcat si pe ala da nu merge. iconitele alea apar gri. nu reactioneaza cu nimic). Acum. ce mai descarc. ce mai fac ce trebuie sa fac? Daca trebuie unul din programele astea spune-mi si mie cum procedez cu ele.AMANUNTIT. Merci mult. :* deci va rog spuneti-mi ca innebunesc ieri de dimineata pana seara numai asta am facut straight face :-

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

LoveMe dupa ce ai descarcat bluetoothul ala BlueSoleil dai clk dreapta pe el si apoi extract to, se va forma un nou fisier in care intri si ai sa vezi ca scrie undeva acolo BlueSoleil exe, Clik pe el si instalezi aplicatia. Acum te imbraci si te duci fuga la primul magazin si iti cumperi un adaptor bluetooth pentr pc (costa in jur de 30 ron)este ca o cheita cu USB. il bagi in pc si gata ...ai liber la download eventual upload!
Acum fara bani cum faci : bagi cablul ala care il ai si zici ca nu-l recunoaste pc-ul tau(in telefon si in pc) si apoi te duci in my computer si vezi ca acolo sub partitia C si volum nou D se afla si telefonul tau!(o sa vezi o iconita ) clik pe ea si dupa ce se deschide ai optine de a descarca sai incarca in/din pc in telefon ce vrei prin metoda drag&dropp (cea mai usoara... le tragi cu mouse-ul inauntru) Bafta!

3 răspunsuri:
| LoveMe explică:

Multumesc neluL ca ai scris atata laughing.
Dar am dat si nu`mi apare nimic... doar astea :
Local disk C, Lokal disk D, DVD-RAM drive E, Shared documents, Administrators documents.straight face
Deci. ce fac?

| LoveMe explică:

Mi l-a facut cineva happy. Dar iar nu mergeangry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema ca a ta spune-mi si mie daca ai reusit si cum? te rog mult de tot