| Dots a întrebat:

Cum descarc si eu poze de pe intenet cand sunt pe telefon. spre ex de pe facebook, sau google sau we heart it. site-uri. de mentionat ca telefonul este Samsung galaxy fit (asta daca are vreo importanta). nu am nevoie de aiureli cu USB bluethoot si altele. simplu cum descarc o poza de pe net direct pe telefon?
xoxo

2 răspunsuri:
| spy2o a răspuns:

Eu folosesc opera(cel mai bun browser), apesi pe imagine, tii apasat pana iti apar optiunile si dai pe save as, ca la pcwinking

| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Tii apasat pe poza care vrei sa o descarci si dupa aceia dai la salvati. Poza o sa fie salvata in galerie.