| EllyCoolGirl a întrebat:

Cum descarc si folosesc Multi messenger 11?

Răspuns Câştigător
| Rachelyna a răspuns:

"Download multi mess 11" pe google, il descarci si cel mai probabil vei descarca un fisier arhivat pe care va trebui sa il dezarhivezi, apoi vei gasi un fisier notepad su instructiunile de instalare si un alt program cu care faci instalarea. Dupa ce termini de instalat programul, vei putea deschide cate fereste de Yahoo Messenger vei vrea. Nu se va crea un shortcut pentru program pentru ca nu vei avea nevoie sa il cauti, asa ca nu trebuie sa te utii dupa el prin Start.

2 răspunsuri:
| Avaya a răspuns:

Scrii pe google download yahoo messenger 11 dai download il instalezi si il folosesti ca pe un messenger normal e super nu-i greu de folosithappy