| SunRiseMe a întrebat:

Cum devirusez calculatorul? Si virusii luatzi de pe net si cei din calculator! Fundita happy

Răspuns Câştigător
| PiratulJack a răspuns:

Cu anitvirusul dai sa iti scaneze calculatorul. Dupa ce a terminat scanarea calculatorul antiviruul tau trebuie sa aiba un buton de stergere - delete, move to vault (carantina) sau heal.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca n-ai un antivirus intra pe Bitdefender online.Da-i sa scaneze. Mai inati se instaleaza ceva si apoi incepe sa scaneze. Trebuie sa dai comanda de doua ori. Este si o varianta gratuita. Scrii Bitdefender free (in browser), downloadezi si instalezi si-i dai o scanare.

| Ady3835 a răspuns:

Faci format cu cdul de windows la toate partitiile care le ai C: D:.si instalezi avira dupa ce bagi windowsul. Daca inca ai virusi de care nu sti si vei incerca sa stergi cu antivirusul nu ai nicio sansa. Formatarea in BIOS a partiliilor cu ajutorul cd-ului cu windows vei putea elimina toti virusii.

| Ady3835 a răspuns:

Pentru a descarca antivirusul clik pe prima sageata verde din stanga http://www.avira.com/en/support-download-avira-free-antivirus

| dudeman13 a răspuns:

Sunt aceiasi treaba... in fine. Trebuie sa iti downloadezi un antivirus care poate sa stearga virusi sa re instalezi windowsul sau macul

Răspuns utilizator avertizat
| SunRiseMe explică:

Am avira antivir