| Ally a întrebat:

Cum e cu antivirusul care trebuie sa il cumperi, chiar trebuie sa-l platesti sau cum e? cum e norton pentru un an 39.99 euro, adica nu inteleg

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Il downloadezi de pe net si ai un trial...de obicei de o luna!
apoi trebuie sa cumperi o licenta ...licenta care poate fi folosita numai o data si iti merge cam un an!
daca vrei iti trimit eu un antivirus bun pe mesaj privat ...ca pe public nu ma lasa!

| PinkPanther a răspuns:

Ai o perioada de proba de obicei o luna, dupa care daca vrei sa il mai ai trebuie sa il cumperi. Sau poti sa cauti pe net antivirus gratuit, eu folosesc avast, dar mai exista avg, avira si sunt destul de ok

| Ally explică:

sau spuneti-mi un antivirus bun, gratuit?

| ovidelu33 a răspuns:

Iti ofer eu nod32 cu licenta daca doresti.

| BSM a răspuns:

Un antivirus bun si gratuit. [AVG]
http://free.avg.com/us-en/download-free-antivirus
Sper ca te-am ajutat