| xxblaxorxx a întrebat:

Cum fac gainile oua pe farmrama?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe farmerama gainile care fac oua au nevoie de cuibar.Ca sa construiesti cuibar trebuie sa ai nivel minim 8, ca sa poti intra la atelier.Strangi scule, de la vecini sau le cumperi cu mamudele, asa iei un ciubar de clocit, si fac gainile oua. PAM PAM PAM, ai fata de nevastuica plouata.

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pe scurt... le ies pe cur!

| DaVà a răspuns:

Le ies prin recp aka cur
P. S ce fata ai copile

| DaVà a răspuns:

@456434 Ba copilule se cheama cur sau rect! Mai grsesc si eu! Ia uuite nu mi poate lumea sa apese gresit pe tastatura!

| TrustMe a răspuns:

Ce fata ai

| TrustMe a răspuns:

@AndreiEo, se numeste rect, nu recp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le cresti atata nu stiai lol