| crst90 a întrebat:

Cum fac la o prezentare power point sa NU se opreasca din rulat. pornesc slide-urile.10 secunde fiecare slide.iar la final se opreste si-mi apare fereastra neagra si-mi scrie "end of slide show, click to exit. cum pot face sa nu mai apara pagina asta ci pur si simplu sa inceapa iar de la primul slide(automat)

Răspuns Câştigător
| alex190199 a răspuns:

Deschide prezentarea cu PowerPoint, apasa pe tab-ul "Silde Show", alege optiunea "Set Up Slide Show", de langa "Hide Slide". Ti se va deschide o fereastra. Sub headerul "Show Options" bifeaza casuta care spune "Loop continously until Esc".