| CosminShAtat a întrebat:

Cum fac o adresa de mail fara yahoo sau gmail?

vreau sa fie de genul Cosmyn@Adrian.ro

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Pe http://www.mail.com/intl/ poti sa-ti faci un cont de email fara yahoo sau gmail, ai mai multe variante de "site" (nu chiar adrian.ro, dar sunt multe) si 10 adrese de email diferite toate pe acelasi cont mail.com - poti primi si trimite emailuri, e gratuit.

2 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

In primul rand ti-ar trebui un site numit adrian.ro ca sa poti face asta

| lpavel a răspuns:

E ca si cum ai intreba : cum poti sa-ti faci un site ca si facebook! big grin