| DeeaLove08 a întrebat:

Cum fac sa elimin programul sweet im. nu gasesc programul nicaieri ca sa il sterg si cand deschid firefox sau internet explorer se deschide motorul de cautare sweet im. va rog ajutati-ma. ce sa fac sa deschida programele firefox si internet explorer normal?crying( dau fundita+ voturi!

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

La mozilla clic unelte\optiuni\general si la pagina de start trece asta http://ro.start3.mozilla.com/......p?/firefox apoi clic ok, pentru internet explorer clic control panel\optiuni internet\la pagina de pornire acelasi link

3 răspunsuri:
| DeeaLove08 explică:

Gata am reusit, nu mai am nevoie de raspunsuri. multumesc oricum, TPU!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In ambele browsere va trebui sa setezi google ca motor de cautare, in felul urmator: Tools(Unelte)/Options(Optiuni)/General. Dupa aceasta la Internet Explorer, in ferestruica de la Home Page scrii http:// www.google.ro, dai Apply si OK. La Mozilla Firefox in ferestruica When Firefox starts(Cand Firefox porneste) bifezi Show my Page Start(Arata pagina mea de start) si in ferestruica Home Page (Pagina de start) scrii acelasi lucru ca la IE si dai OK. Numai bine!

| Faliboga_Ioan_1958 a răspuns:

Reformatare.