| FaraIdeiDeNume a întrebat:

Funda! URGENT! Am gasit in PC un fisier pe care nu l-am putut deschide asa ca am selectat sa-l deschida cu Internet Explorer, iar acum toate icon -urile se deschid cu Internet Explorer, jocurile, programele, TOT in afara de fisiere si ce este in ele. Ce sa fac, am incercat sa schimb pentru fiecare dar, selectam ceva si toate se deschid, acum, cu programul de editat muzica. Am putut intra pe TPU pentru ca aveam browser-ul deschis de dinainte. Ce sa ma fac? Cum sa le schimb la loc? Daca nu intelege-ti ceva spune-ti happy.

3 răspunsuri:
| superpissy40 a răspuns:

Poti sa ii dai restore.Dai search din start(doar daca ai windows 7) si scrii acolo system restore si dai pe primul.O sa iti apara o fereastra cu restore system files and settings si dai de doua ori next si finish. Dupa aceea o sa iti apara o alta fereastra care zice asa: "Once started, system restore cannot be interrupted.Do you want to continue?" si dai yes si astepti pana se face totul.
Bafta!

| dasky90 a răspuns:

Trebuie formatat windows-ul

| FaraIdeiDeNume explică (pentru dasky90):

Si, doar un specialist poate face asta?