| phantomitza a întrebat:

Cand deschid mailul de la yahoo mi se deschide cu browserul internet explorer cum fac sa mi se deschida cu browserul crome sau cu altu unde gasesc setarile. Help! dau funda.

Răspuns Câştigător
| Master1ro a răspuns:

1. Intra in Google Chrome.
2. In dreapta sus iti apar 3 liniute, dai click acolo si apoi pe Setari.
3. Derulezi pagina care ti s-a deschis pana jos unde scrie "Browserul prestabilit"
4. Dai click pe "Seteaza Google Chrome ca browser prestabilit"

1 răspuns:
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Când intrii pe Chrome [sau ce browser vrei] te v-a întreba ceva de genul "Set Google Chrome as your default broweser?". Dai "yes". Odată setat aşa nu are cum să se deschida în altcevawinking