| LyKrock a întrebat:

Cum fac sa ma conectez cu un telefon mobil la internet pe PC gen :ex nokia 6500s
?

Răspuns Câştigător
| MrPortocalaVorbitoare a răspuns:

Nu e posibil sa il conectezi pe internet pe pc doar prin Usb pentru a transfera poze,video, muzica dar nu la internet doar sa te duci la magazinul de unde l-ai cumparat sau la cel de unde ai cartela (Cosmote, Vodafone sau germanos) si sa ceri sa iti bage internet pe mobil...nu stiu ce optiuni au in legatura cu internetul sau oferte dar poti intreba si asa poti sa iti pui internet pe mobil dar costa in jur de 10-20 Euro pe luna