| GulDan a întrebat:

Cum fac sa nu ma mai tina la curent cu ziua mea facebooku? sa nu mai apara cand e ziua mea?

4 răspunsuri:
| pitikaaa a răspuns:

Du-te la profilul tau -> Despre -> Informatii generale -> Editeaza si in dreptul lunii si zilei selectezi "Doar eu". La fel si la an.

| XxAnonimuXx a răspuns:

La setari te duci

| King18name a răspuns:

Intri la profilul tau, > despre / o sa-ti apara, informatii generale/ si dai la Editare! / si unde iti scrie data de nastere, in dreptul, poti sa alegi pentru cine sa fie vizibila! si alegi Doar eu! si gata!

| RalucaRalu99 a răspuns:

Ai incercat sa intri la setari? sau la setarile contului?