| Hacky a întrebat:

Cum fac sa pastrez ce am in locatia D cand dau reinstal la windows

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KamiKaze31 a răspuns:

Instalezi Windows-ul si iti cere acolo sa formatezi partitia D si C
Dar tu o formatezi doar C-ul...
Uite-te care are spatiu mai mare, de ex.
C = 200 GB
D= 150 GB
Tu dai click pe Partitia C si dai Format, si dai instal windows, si ai terminat
sper ca te-am ajutat

| Claudiu1905 a răspuns:

Hard disk-ul nu e un loc sigur ca sa-ti pastrezi fisierele, sistemul de operare poate ceda, hard disk-ul poate ceda, sau le poti sterge accidental cum probabil esti pe cale sa faci acum. Cumpara stick-uri si muta toate fisierele personale pe stick-uri, acum sunt destul de ieftine