| BlackManJe a întrebat:

Cum fac sa pun o imagine cu rezolutia de 650 × 440 pe tot ecranul. Adica sa se vada pe tot ecranul nu sa se vada de multe ori.

3 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Click dreapta pe desktop, properties daca ai xp, personalize daca ai W7, desktop, si ai o caseta unde trebuie sa selectezi fill. Da o sa se vada pixelata ca are rezolutia cam mica.

| logatcamembru a răspuns:

Nu stiu daca este raspunsul corect dar ..nahh.laughing deci: te bagi la ''properties'' apoi sus la ''desktop''... apoi la ''position'' jos si apesi pe''stretch' si va aparea imaginea pe tot ecranul.:Xlaughingsper ca ai inteles si am nimerit laughing:d

| bitihacy a răspuns:

Click dreapta pe desktop-properties-desktop-in partea dreapta ai browse si sub el ai position-aici bifezi strech si gata happy