| simoSTAR a întrebat:

Cum fac sa sterg toate site-urile unde am intrat? De exemplu daca intru pe google sa nu imi arate si paginile anterioare unde am intrat. Am vista.

9 răspunsuri:
| multimoak a răspuns:

Ai intrat pe site-uri porno si te cearta mami?batting eyelashes
De sters din bara google nu cred ca poti, doar sa stergi din historywinking

Abh
| Abh a răspuns:

Buna,
Apasa ctrl+h si sterge directoarele alea.

| BeT a răspuns:

Ti-e teama sa nu afle cineva cu ce ti-ai "spalat" ochii? Call history si stergi totul.

| Corina a răspuns:

Sus, in dreapta, ar trebui sa ai la fiecare pagina de site, cate un patratel rosu, in care este un x. Apesi acolo si ti se inchide pagina.

Alte răspunsuri
| 0100102002_8178 a răspuns:

Du-te sus unde scrie Tools si dai Delete Browsing History; alegi Delete History

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme porno nu? Nu-i nimic incearca cu delete de pe partea dreapta a tastaturii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe un site sau instalezi un progam special