| EmiliaSd88 a întrebat:

cand vreau sa intru pe facebook, atunci cand scriiu prima litera din id imi arata variantele, adica id-urile pe care am mai intrat, nu stiti cum as pute sa le sterg, sa nu mai arate acele id-uri?

2 răspunsuri:
| MisterSprinkle a răspuns:

Salut,depinde de ce browser ai,banuiesc ca folosesti firefox sau chrome, seamana intre ele. Apasa CTRL+H si sterge tot istoricul de la inceput pana in prezent, asa se vor sterge si parolele, numele retinute si cookie-urile. Sper ca te-am ajutat, bafta!

| Jipa95 a răspuns:

Deoarece este conectat la contul tau Google, iar orice cauti pe net, e-mailuri, search history se salveaza. Deconecteaza-te de la contul google.