| Cubby a întrebat:

Daca am ip dinamic si intru pe un site, iar apoi ma reconectez deci imi iau alt ip, situ respectiv stie ca am intrat tot eu mai devreme pe el? (sau trebuie sa sterg si cookie-urile?)

3 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Ma uit pe profilul tau si vad ca ai contul facut azi, nu iti dau raspunsul ca poate acel site de care vorbesti este tpu.ro.

| Gizăz a răspuns:

Majoritatea site-urilor monitorizează şi MAC-urile(adresele fizice ale plăcilor de reţea) şi alea nu se schimbă ca IP-urile.

| Cubby explică:

Nu.nu e vorba de TPU in nici un caz imi trebuie pentru altceva.