| BeLyNdA a întrebat:

Cum sterg site urile pe care am intrat?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti sterge site-urile, doar denumirea lor din istoric. Intri in Istoric(History) si stergi totul. De asemenea poti folosi un program de curatat, cum este CCleaner. Succes si numai bine!

7 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Ce browser folosesti fatuco?

| 1n3x a răspuns:

Trebuie sa stergi din istoric. Depinde ce browser (program ) folosesti. Daca folosesti Mozilla Firefox mergi la Istoric (History) - situtat in bara de sus din stanga, apoi Arata tot istoricul si apoi stergi. Daca folosesti alte browsere cauta tot in bara de sus :Options(Optiuni) apoi Istoric(History).

| TheFeeye a răspuns:

Depinde de ce fel de browser ai. uite aici :
http://www.quertime.com/......and-opera/

| the1answer a răspuns:

Dai pe history si apesi pe butonul delete all

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi Ctrl-Shift-Del. Te descurci mai departe.

| NorbO a răspuns:

Clear History.

| FURRIA a răspuns:

Sall,pune clikul pe site si apasa ctrl+shift+delete. Funda? plsssbig grin