| Bernoullie a întrebat:

Cum fac sa sterg tot ce este in istoric la Google Chrome, adica unde gasec stergere istoric?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Apasa ctrl + H si sus in dreapta iti apare sus in dreapta "editati elementele". Apesi acolo si in fata fiecarui site pe care l-ai vizitat apare o casuta, bifezi site-urile pe care vrei sa le stergi si dai "eliminati elementele selectate". Succes!

7 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Apesi pe cheie mergi la Options si acolo dai click pe Under the Hood unde ai sa gasesti Clear browsing data...

Multa bafta, iar pe http://www.tutorialepc.ro gasesti si alte tutoriale sau sfaturi despre calculatoare.

| VisualBasicExpert a răspuns:

Http://www.piriform.com/ccleaner e un soft gratuit care iti curata istoria de pe net si toate fisierele absolut inutile.eu il folosesc si e free.

| FreeStyle_6834 a răspuns:

E simplu scumpo, chiar acum deschizi o pagina noua pe linga aia pe care o ai, adica apesi pe + acolo sus in partea stinga, dupa aia te uiti pe pagina aia aproape jos este o fisie albastra, apesi pe ultimele litere ale fisiei, acolo scrie,, Vrei sa te uiti la tot istoricul?,, intri dupa care chiar sus unde scrie anul 2010 vei gasi,, Sterge istoria,, cam asta a fost, sper ca te/am ajutat, succes!

| adryanb27 a răspuns:

Intri in google, dai ctrl+H, si apoi t descurci tu!

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Sus langa marcaje unde e meniu google chrome dai istoric si apoi editati elementele si dai la stergere.
succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi daca deschizi o pagina de web automat ia se duce in istoric.

| ingerashu09 a răspuns:

Apasa ctrl+H si sus in dreapta iti apare"esitati elementele". Apesi acolo si in dreptul fiecarui site vizitat iti apare o casuta.Bifezi casutele din dreptul site-urilor pe care vrein sa le stergi si dai "eliminati elementele selectate". Succes! fundita?