| Sonia822 a întrebat:

Cum fac update la browser-ul Edge? Apare mesaj ``400 Bad Request. Your browser sent a request that this server could not understand.
Size of a request header field exceeds server limit`` Mentionez ca am facut update la Chrome, a mers 10 minute, apoi iar a intrat mesajul acesta. Se intampla cand vreau sa intru pe olx

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Chrome: setări - Confidențialitate și securitate - Șterge cookie-urile și datele privind site-urile când închizi Chrome

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Sterge Cookies and Site Data și istoricul

| Sonia822 explică (pentru sierra1):

Sunt batrana, mama, nu stiu sa fac asta fara ajutor happy Trebuie mai multe detalii

| sierra1 a răspuns (pentru Sonia822):

Poate se rezolvă fără artificii folosind chrome sau firefox in loc de edge

| Sonia822 explică (pentru sierra1):

Am 4 browsere, nu merge pe niciunul. Firefox am downloadat aseara, a mers putin si a aparut iar eroare 400

| Sonia822 explică (pentru sierra1):

In sensul ca, daca chiar ai chef sa raspunzi, drebuie detaliat, ca altfel unul care stia ce stii si tu nu intreba.

| sierra1 a răspuns (pentru sierra1):

Cum spui frumos, mami?

| Sonia822 explică (pentru sierra1):

Meeerciiiiiii

| sierra1 a răspuns (pentru Sonia822):

Să fii iubită

| sierra1 a răspuns (pentru Sonia822):

Chrome: setări - Confidențialitate și securitate - Șterge cookie-urile și datele privind site-urile când închizi Chrome