| white_2190 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor.De ceva timp nu mai pot intra pe hi5 si mor de ciuda pentru ca ma jucam acolo. De fiecare data cand vreau sa intru imi scrie ceva de genu : Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.
Size of a request header field exceeds server limit. Ce pot sa fac in privinta asta? Ma poate ajuta cineva? Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

În traducere ar veni cam aşa: "Problemă solicitare răspuns: Browser-ul dvs. a trimis o cerere pe care acest server nu a putut-o înțelege. Dimensiunea unui câmp cerere antet depăşeşte limita de server". Sincer nu ştiu de la ce ar putea fi :-? Încearcă să-ţi reinstalezi browser-ul, sau instalează-ţi "Google Chrome" dacă vrei. Il poti descarca de aici: http://www.google.com/......index.html Succes! :)

| white_2190 explică:

Nu merge deloc.nu vorbesc de cont aici. vorbesc de pagina de web

| primaru a răspuns:

Inregistreazate pe el cu alta adresa de mess.

| AlbertRock a răspuns:

Mai bine iti faci alt cont cu alt Id de mess.