| anonim_4396 a întrebat:

Cum faci sa maximizezi din tastatura ferestrele programelor deschise?

3 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Sa maximizezi nu stiu... decat la windows media player la care este alt+enter...
Daca te referi in cazul in care ai mai multe ferestre deschise sa te plimbi de pe una pe alta fara a folosi mouse-ul prescurtarea pe tastatura este alt+tab.
Sper ca ti-am fost de folos.

| kufu a răspuns:

Alt+Tab pana la fereastra pe care doresti sa o maximizezi.

| andrei_5514 a răspuns:

Alt+ tab sau daca vrei toate sa dispara si sa apara windows+D (tasta windows este intre alt si control)