| oceanoflove a întrebat:

Cum functioneaza routerul portabil? Se incarca precum o baterie externa si dupa il folosesti oriunde?

2 răspunsuri:
| MateiRadu10 a răspuns:

Daca te referi la cel de la Telekom atunci da! are inauntru o cartela pentru internet si acesta doar trebuie conectat la o priza. In cazul altora ar putea avea un acumulator inclus si sa nu fie nevoie de priza

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Unele routere se incarca la priza si au o baterie interna. Altele functioneaza cu baterie externa. Normal ca il folosesti oriunde. Iti mai trebuie si o cartela.