| stefaniatoderasc2002 a întrebat:

Cum gasesc pe club penguin un cont cu membru! ma poate ajuta cineva nu trebuie neaparat sa mile spuneti pe ale vastre doar sa ma ajutati sa gasesc unul! Si daca v-ati plictisit de saitul ala va rog sa imi dati si mie un cont

5 răspunsuri:
| xGyAx a răspuns:

Eu am cont pe club penguin si as vrea sa devin membru. Trebuie sa platesti cu cardul parintilor dar din cate stiu eu nu poti plati numai in tarile care se vorbeste limba engleza! SUCCES

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba sarantoaco daca vrei un cont club penguin vino sa te *** tibi

| Shiatat a răspuns:

Fa-ti un cot pe http://ultimatepenguinv4.me/? pg=play&lang=en si esti membru tot timpul.
Funda!

| marius2000 a răspuns:

Am si eu cont pe club penguin si mi-a zis cineva ca daca ai toti prieteni membrii si ii rogi sa te accepte ca membru mie mi-a mers

| Alexandru_Dascalu_1974 a răspuns:

Iti dau cont membership de club penguin
numele penguin:dasc***
parola:alexandru**********