| Deea_8310 a întrebat:

Cum imi pot pune o tema wordpress fara ftp? Ştie cineva? Mulţumesc!

3 răspunsuri:
| asko a răspuns:

WordPress.com does not permit uploading themes or plugins. WordPress.org is free software. You can install themes and plugins, run ads, and edit the database.

| Cosmin_2153 a răspuns:

Vad ca ai blogul pe wordpress.com => asko a zis bine happy

Daca ai avea domeniu propriu + hosting, nu ai cum fara FTP.
Cand "iti pui" o tema de wordpress transferi niste fisiere de pe calculatorul tau pe alt calculator (server).

Daca nu stiai, acum ai inteles si de la ce vine FTP: File Transfer Protocol...

| Beos a răspuns:

Salut! Din cate stiu eu, nu iti poti pune tema wordpress fara FTP. Daca ai domeniu exista posibilitatea sa poti. Dar ai hostul pe wordpress.com nu ai nici o sansa decat sa alegi din temele oferite de ei.