| ady100ady a întrebat:

Cum imi pun net gratis pe telefon (sunt pe vodafone ).

5 răspunsuri:
| qwerty_6720 a răspuns:

Si eu sunt pe stop. laughing

| edy1thebest a răspuns:

Pai gratis poti avea doar prin wifi.
Spre exemplu instaleaza-ti un router.

| DenisukuDeniii a răspuns:

Poi poti sa rogi un prieten sa iti trimita dar doar pentru o zi. Trebuie sa fie pe cartela ca de pe abonament nu merge. Suna la *147# si al nr 9 scrie "cadouri pentru tine sh prieteni". apoi tasteaza 9 sh scrie 15 mb pentru net pe mobil. Scrie tasta corespunzatoare sh apoi iti scrie numarul tau. Sper ca te-am ajutat!

| Rinorac7928 a răspuns:

Pai trebuie sa iti iei un telefon cu internet ca de pe cartele niciodata nu o sa fie gratis decat daca in piratezi

| Anutza77_5180 a răspuns:

Nu ai cum sa ti-l pui gratis...Imi pare rau.