| cristitipu a întrebat:

Cum imi pun pe you tube o imagine la avatarul de la profil? (am cont) ziceti tot de la login pana la capat!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra pe YOUTUBE http://www.youtube.com/ logheaza-te si o sa-ti apara numele in dreapta sus. Da click pe ''numele tau'' (dreapta sus)-->click pe SETARI -->aici iti apare poza ta sau locul unde ar trebui sa ai o poza si sub ea scrie MODIFICATI sau incarca poza -->click si incarci o poza din pc pentru canalul tau Youtube-->dupa care dai click pe Salveaza Modificarile - jos de tot in pagina!
Bafta!

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

My account-setting-overview, si sub imaginea de profil este change! apesi pe change si selectezi o poza!

| Dragon01 a răspuns:

Settings -> Profile Setup -> Change Picture