| OfXs a întrebat:

Cum imi schimb numele de pe you tube in asa fel incat cine scrie numele meu in cautarea you tube sa-i apara canalul meu?

1 răspuns:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Păi apare și canalul tău. Îți dau exemplu de un vlogger al cărui nume de youtube e danisonfire. Când scrii asta, îți apar și clipurile lui, dar îți apare și canalul. Dacă vrei să apară printre primele rezultate, trebuie să ai un nume care nu e destul de comun pentru că prima dată apar clipurile