| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti creezi pas cu pas un blog si cum il administrezi si utilizezi absolut gratuit?
Intrebarea se adreseaza special celor care detin un blog si cunosc bine aceste informatii ( puteti chiar sa-mi lasati link spre un blog personal )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://romanianportal.blogspot.com/? m=1

Acesta este blog-ul meu. Nu am mai scris de vreo 3 ani totuși, am fost ocupat. Mi-a fost și lene. Blogger este cel mai simplu blog și gratuit oferit de către Google.

3 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Blogspot (blogger) e cel mai usor de administrat. Ai teme oferite de platforma, sau daca esti mai anvasat poti sa instalezi o tema de pe net.

Folosesc aceasta de 16 ani.

https://miauti.blogspot.com/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut gratuit folosesti o platforma consacrata pentru asa ceva gen wordpress, iti faci un cont si sin 2-3 click uri ai blog. Mare scoala nu e, doar ca nu il poti personaliza chiar asa cum vrei incepand cu domeniul

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Îți alegi o platformă (Wordpress, Wix etc), apeși pe "creare cont" și îți explică ei cum creezi blogul pas cu pas.