| smooky a întrebat:

Cum oploadez un videoclip pe youtube?
Dupa ce uploadez video (Nightwish-wishmaster) imi apare :This video has been removed due to terms of use violation. Dar sunt si altii care uploadeaza si nu le sterge videoclipul

1 răspuns:
| vladimir23 a răspuns:

Incearca cu orbit dpownloader este un program free, intrii pe youtube de pe internet explorer si iti va daunloada uite si o adresa cu un tutorial in care iti explica cum se ruleaza programul
http://www.orbitdownloader.com/How-to-Download-YouTube-Video.htm
sper sa ti fie de ajutor