| Dahliaa a întrebat:

Cum pot accesa tastatura virtuală? Dau fundiţă.wave

Răspuns Câştigător
| behappy a răspuns:

Start-All programs-Accessories-Accessibility- On`Screen Keyboard

5 răspunsuri:
| Anita20Peace a răspuns:

Ai 2 modalitati prin care poti accesa tastatura:
1.Intra in meniul START, selecteaza RUN, tasteaza OSK, apoi da click pe OK. Se va deschide tastatura virtuala.

2.Intra in meniul START, aseaza cursorul pe ALL PROGRAMS, apoi ACCESSORIES, iar in final pe ACCESIBILITY. Selecteaza ON-SCREEN KEYBOARD (tastatura virtuala) si ea se va deschide astfel.

| catalin94 a răspuns:

Start,Accesorii,Accesibilitate,Tastatura vizuala

| Florinaa14 a răspuns:

Am uitat sa-ti spun succes si nu ''osc''osk ii corect cu ca nu cu c

| nikol_8225 a răspuns:

Pai:intra in meniul START, aseaza cursorul pe ALL PROGRAMS, apoi ACCESSORIES, iar in final pe ACCESIBILITY. Selecteaza ON-SCREEN KEYBOARD (tastatura virtuala)si ea se va deschide.Bafta! Please funda?:X:d