| TeddyCool100 a întrebat:

Cum pot adopta animale webkinz?

11 răspunsuri:
| luana2001 a răspuns:

Poti sa-ti ei unul. Sa-ti faci de proba. Pasii sunt: Il ei, dai la membru nou, dai la am un cod (daca nu ai animalut la cont de proba), pui datele care ti le cere si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si cum; paralelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara un animal cu cod din magazin. Ai grija sa aiba cod pentru ca majoritatea oamenilor fura codurile. Acasa bagi codul pe site si ai adoptat un animal webkinz. Si eu am 6 webkinzi, dar am 13 ani si m-am cam plictisit de ei si nu ma mai joc. Gandeste-te bine ca am dat 240 lei pe ele si nu ma mai joc. Norocwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara animalele webkinz din orice supermarket si vezi sa aiba o eticheta de brat apoi intra pe site (webkinz) si vezi la membru nou acolo iti vor explica ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e codu?

| WinxSirenix a răspuns:

Iti ei un animalut webkinz cu cod si introduci codul pe webkinz

| ClaraConstiantin a răspuns:

Pai in primul rand te duci la un magazin(Carrefour, Cora, Diverta, CLB, Inmedio, Crazy Toys si Noriel) si cauti raionul cu webkinzi, apoi iti alegi un animlut(AI MARE GRIJA SA AIBA O ETICHETA WEBKINZ LEGATA DE LABUTA SI O ETICHETA GANZ)si cand ajungi acasa desfaci eticheta(cam greu, dar sper sa te descurci) apoi intri pe webkinz.com.Iti alegi limba:romana, bineinteles, apoi astepti sa incarce si dupa ce a incarcat dai click pe membru nou.
Dupa ce ai dat click pe membru nou te duci la am un cod secret.
Apoi va aparea Dm. Birdy, care te va ajuta pe tot parcursul adoptarii. Sper ca te-am ajutat destul si am fost inteleasa. Imi dai funda, plz!

| tavy06 a răspuns:

Nu poti adopta un animal decat daca ai un webkinz de plus pe care este un cod. daca ai acel cod poti sa adopti un animal. merge si fara cod dar in vreo 2 saptamani contul se va sterge. Funda?

| Lemurian a răspuns:

Merge in doua feluri : online sau til cumperi de la Cora, Carrefour, sau Kaufland!

| StoicaGabi a răspuns:

Intri pe webkinz si iti apare un fel de gaina si ia iti va zice numele animalului il pui tu care vrei apoi dacai baiat sau fata apoi codu apoi niste litere de introdus si dupa trebuie sa completezi niste date.
fundita?

| Rocky_4075 a răspuns:

Pai,Teddy,,ai intai trebuie sa-ti cumperi un animalut Webkinz. Apoi intri pe urmatorul site:www.webkinz.com,si dai pe "Membru nou".Dupa aceea,dai pe "Am un cod secret". Scri niste date despre tine,cum se numeste animalutul,daca e fata sau baiat,etc.O sa ajungi unde trebuie sa scrii codul secret.Te uiti pe eticheta si il scrii. Apoi primesti un animal Webkinz, si jocul iti da un cadou surpriza! Daca mai vrei un alt animal pe acelasi cont, nu trebuie decat sa scrii numele lui si codul secret.Multumesc pentru atentie. Sper ca raspunsul meu te-a ajutat in acest domeniu.