| k800gfcgffddsrhtds a întrebat:

Cum pot afla numărul unei persoane care m-a sunat cu numar privat? Sau măcar sa o pot reapela. Din câte știu, aplicația truecaller funcționa dar acum nu mai merge

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu prea poti. Doar daca nu te hartuieste, si atunci il reclami si afla politia.

| Furnicuta000 a răspuns:

Inca nu s-a inventat o modalitate prin care poti afla cine te suna cu privat. Poate pe viitor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti afla numarul, nu poti suna inapoi

| Balalau95 a răspuns:

Numai politia CU MANDAT te poate ajuta, ori asta inseamna motiv serios ca sa obtina mandat