| andri22 a întrebat:

cine imi afla numarul care m-a sunat cu numar privat ii dau funda?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca va ramane un mister pentru ca ca nu ai cum sa afli

| Esperança a răspuns:

Eu ştiu că se poate afla doar dacă ai abonament, altfel nu!
Dar cum zice şi bassmusic, având în vedere că în România totul se face pe pile şi relaţii, dacă le ai îl afli dacă nu, stai şi te uiţi happy

| Smiiilee a răspuns:

Daca ai abonament, poti suna la cosmote de exemplu [dca ai abondament la cosmote] si sa ceri ultimele 5 de ex. numere care te-au sunat.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Doar daca ai abonament, asta se stie, altfel nu poti.

| Maomau a răspuns:

Baietii de la SRI

| bassmusic a răspuns:

Nu se poate afla doar daca mergi la politie si faci plangere. Sau ar mai fi o varianta daca ai pilewinking

| Monica321 a răspuns:

Suni la servicii clienti si le spui despre ce e vorba si cand te-a sunat, este foarte probabil sa te ajute ei! Funda?

| Alexandru_Diaconu_1998 a răspuns:

Uita-te la acest videoclip pe mine m-a ajutat sper sa te ajute funda?