| lili24 a întrebat:

Cum pot bloca o persoana ce imi fura pozele si continutul de pe situl meu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot ajuta eu. Ai ip-ul persoanei respective? Daca nu te pot invata cum sa il afli si cum poti de asemenea sa il faci sa renuntze. PM

3 răspunsuri:
| mugurel021978 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine. din pacate asta e o "calitate" a romanilor. Daca te invata Adyta cum sa ii depistezi IP si cum sa il faci sa renunte la obiceiul asta poate mai impartasesti si altora din invatatura asta, nu de alta dar romani sunt la tot pasul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat
pe ce e site-ul?
Daca e pe piczo cred ca te pot ajuta eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai atunci e bloghappy
Cu host platit adica ai si domeniu nu?happy
Oricum din cate stiu eu nu se poate face nimic. Adica daca vrea tot ia poza ca face un print si apoi decupeazahappy
si continutul nu ai acum. adica na.happy vezi k trebuie sa fie undeva un sa il poti raportahappy