| Good Cat a întrebat:

Cum pot copia fisiere audio direct de pe cd in calculator?
Mentionez ca faza cu copy-paste nu merge, le copiaza drept shortcut-uri.
Multumesc!

9 răspunsuri:
| Lawrence a răspuns:

Şi eu am încercat, şi nu merge, nu stiu de ce.

| Limba a răspuns:

Incearca cu windows media player

Abh
| Abh a răspuns:

Deschide albumul in media player, mergi pe tab-ul Rip, bifeaza piesele si da-i Rip Music

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu o să-ţi meargă.
Mereu îţi va trebui un program de RIP.
Fie el Media Player, Audio Catalyst, Nero, etc. etc.

| redweed a răspuns:

Exact audio copy. Cauta pe Google

| Georgii a răspuns:

Doamne... sh un copil jtieee...
laughing

| cristi202 a răspuns:

Daca sunt track-uri, nu merge cu copy-paste. Iti trebuie un program care sa le transforme in MP3, cum ar fi AudioCatalyst, pe care il poti gasi usor cu Google (m-am uitat eu chiar acum, si sunt destule site-uri de pe care il poti descarca), si care nu e greu de folosit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Programul cdex ai cel imi bun din audio ti-l face mp 3 si usor de folosit nota 100

| Luput_Vasile_1955 a răspuns:

Cum copiez un SD cu muzica in calculator?