| sHd007 a întrebat:

Salut,
Am incercat sa instalez windows xp pe calculator si a mers si inca merge. Dar am incercat si pe laptop iar pe laptop nu merge. Cand copiaza acele fisiere pentru folderul Windows anumite fisiere nu se pot copia, tot dau "retry" dar nu merge iar daca dau "skip file" la sfarsit(dupa ce a terminat de copiat fisierel) imi da erori.
Ce sa fac sa mearga?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MCG a răspuns:

E din cauza cd-ului dar iti dau eu rezolvarea testata...cand iti da eroare scoti cd-ul din unitate si il bagi inapoi. Imediat ce l-ai bagat inapoi dai "retry" si mergewinking GARANTAT!

| sHd007 explică (pentru MCG):

Am incercat uneori merge alteori nu dar o sa mai incerc!

| MCG a răspuns (pentru sHd007):

La mine asa a mers, chiar am ras cand am terminat...

| sHd007 explică (pentru MCG):

Uite acum incerc!

| MCG a răspuns (pentru sHd007):

Imi spui ce iese!

| sHd007 explică (pentru MCG):

Ok!

11 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Poate ai cd-ul de instalare zgâriat!

| sHd007 explică:

Am incercat tot si nu merge. Acum e mai rau. CD-ul nu mai porneste automat instalarea. Si imi da FATAL ERROR si ecran albastru! Cred e mai rau! Ce sa fac?

| Iulian03 a răspuns:

Probabil ca laptop-ul tau e foarte vechi si nu suporta Windows XP.

| Lette03 a răspuns:

Nu merge pe fiecare PC aceeasi varianta de windows. Cauta o alta varianta, poate asa rezolvi problema.

| Bogdacutuu a răspuns:

De ce raspundeti daca nu stiti? CD-ul de pe care instalezi are o problema, incearca altul.