| Deji_Emanuel-Andrei_2001 a întrebat:

Cum pot copia un program de pe un laptop pe stick si dupa sa il pun pe calculator? Trebuie programe speciale imi poate explica cineva pasii?

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

Daca programul se instaleaza cu kit, nu il poti copia, trebuie instalat. Daca mai e si cu licenta trebuie vazut daca licenta permite instalari multiple.

In functie de program, poti cauta sa vezi daca exista versiunea portabila.

2 răspunsuri:
| iwanttobelive a răspuns:

Cauti kit-ul de instalare al programului, il copiezi pe stick, dupa care, de pe stick, il copiezi pe calculator.

| gelu1970 a răspuns:

Programul nu il poți copia.
Iți trebuie instalatorul.
Ce program in concret ai nevoie?