| silvianasnsn a întrebat:

Cum pot creia un site pe internet? Va rog!

Răspuns Câştigător
| laurentiu80 a răspuns:

Salut. Daca esti incepator iti recomand un web editor. cum ar fi unul gratuit il gasesti pe google: Cofee Cup Editor, sau wysiwyg sau amaya. In programele astea iti creezi foarte usor un site fara cunostinte de programare html.

1 răspuns:
| Tudor_Ramona_Georgiana_1998 a răspuns:

Ma gndesc despre un joc care poti scrie ce frei sa iti apara ce poti face cu vetita carea are palarie de craciun este personajul va rog putati creia acest joc e ca un gta numai ca e pe romana se numeste ajutorul mosului